Модель: T-B3-1506A00A0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.14 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 1506A00A0100M0
Опис
Bocznik prądowy 6A, spadek napięcia 150mV, klasa dokładności 0,2
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu znamionowego o wartości 6A. Urządzenie charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15V oraz klasą dokładności 0,2, co zapewnia precyzyjne parametry pomiarowe w układach elektrycznych.