Bocznik prądowy LUMEL B3  15060A0D0100M0
Bocznik prądowy LUMEL B3  15060A0D0100M0 Bocznik prądowy LUMEL B3  15060A0D0100M0
Модель: T-B3-15060A0D0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.171 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Bocznik prądowy 60A, spadek napięcia 150mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy służy do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów kontrolnych i mierników. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 60A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,15V.