Модель: T-B3-150500AB01B2M0
Виробник: LUMEL
Waga: 1.05 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150500AB01B2M0
Опис
Bocznik prądowy 500A, klasa dokładności 0,2, 150mV
Bocznik prądowy LUMEL służy do pomiaru prądu stałego o wartości znamionowej do 500 A. Element ten charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15 V przy przepływie prądu znamionowego.