Модель: T-B3-1504A00A0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.107 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 1504A00A0100M0
Опис
Bocznik prądowy 4A, klasa dokładności 0,2, spadek 150mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu znamionowego o wartości 4A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 oraz spadkiem napięcia wynoszącym 0,15V.