Модель: T-B3-15040A0D0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.16 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 15040A0D0100M0
Опис
Bocznik prądowy 40A, spadek napięcia 150mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów mierzących prąd stały. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 40A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,15V.