Модель: T-B3-1502A50A0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.14 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 1502A50A0100M0
Опис
Bocznik prądowy 2,5A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu znamionowego o wartości 2,5A. Urządzenie charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15V oraz klasą dokładności 0,2, co zapewnia precyzyjne parametry pracy w układach pomiarowych.