Модель: T-B3-15020A0A01A1M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.105 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 15020A0A01A1M0
Опис
Bocznik prądowy 20A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy LUMEL B3 15020A0A01A1M0 służy do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów mierzących prąd stały. Komponent przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym 20A i charakteryzuje się spadkiem napięcia wynoszącym 0,15V przy przepływie prądu znamionowego.