Bocznik prądowy LUMEL B3  150150AD0100M0
Bocznik prądowy LUMEL B3  150150AD0100M0 Bocznik prądowy LUMEL B3  150150AD0100M0
Модель: T-B3-150150AD0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.226 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Bocznik prądowy 150A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy o prądzie znamionowym 0,15kA przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego urządzeń pomiarowych. Element ten charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15V przy przepływie prądu znamionowego.