Модель: T-B3-150125AD01A2M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150125AD01A2M0
Опис
Bocznik prądowy 125A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu stałego o wartości znamionowej 125A. Element charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15V przy przepływie prądu znamionowego.