Модель: T-MA19-NA11500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL MA19N A11500000000
Опис
Amperomierz LUMEL MA19
Pomiar prądu DC 0–150mA, klasa dokładności 1,5
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do bezpośredniego pomiaru natężenia prądu stałego w zakresie od 0 do 150mA. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada skalę o długości 95mm. Pozycja pracy przyrządu wynosi 90°.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Obudowa zapewnia stopień ochrony IP52, a maksymalne napięcie pracy wynosi 0,6kV. Wymiary czoła urządzenia to 96x96mm.