Модель: T-MA17N-A11500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL MA17N A11500000000
Опис
Pomiar prądu DC 0–150mA, klasa dokładności 1,5
Amperomierz analogowy typu montażowego przeznaczony jest do bezpośredniego pomiaru prądu stałego w zakresie od 0 do 150mA. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz długością skali wynoszącą 61mm, przy pozycji pracy określonej na 90 stopni. Miernik przystosowany jest do pracy z napięciem maksymalnym do 0,6kV.
Obudowa urządzenia o wymiarach 72x72mm posiada klasę szczelności IP52, co zapewnia odporność na warunki pracy. Standardowy montaż odbywa się na panelu, natomiast istnieje możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. W zestawie: uchwyt montażowy x2.