Модель: T-MA12N-A11600000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL MA12N A11600000000
Опис
Pomiar prądu DC 0–250mA, montaż panelowy, klasa 1,5
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do bezpośredniego pomiaru prądu stałego w zakresie od 0 do 250mA. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada skalę o długości 160mm. Konstrukcja miernika pozwala na pracę w pozycji 90°.
Urządzenie przystosowane jest do montażu na panelu, a jego wymiary czołowe wynoszą 144x144mm. Stopień ochrony obudowy określono na poziomie IP52, przy dopuszczalnym napięciu maksymalnym 0,6kV. W zestawie: uchwyt montażowy x4.