Модель: T-MA12N-A11500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL MA12N A11500000000
Опис
Pomiar prądu DC 0–150mA, klasa dokładności 1,5
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do bezpośredniego pomiaru prądu stałego w zakresie od 0 do 150mA. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada skalę o długości 160mm. Konstrukcja miernika przewiduje pozycję pracy 90°.
Przyrząd przystosowany jest do montażu tablicowego na panelu o wymiarach 144x144mm. Urządzenie zapewnia stopień ochrony IP52 i może pracować przy maksymalnym napięciu wynoszącym 0,6kV. W zestawie: uchwyt montażowy x4.