Модель: T-EA19T-R35300000007
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19T R35300000007
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–2,5kA, częstotliwość 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 2,5kA. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 1A i pracuje w zakresie częstotliwości 40...72Hz. Wartość prądu wskazywana jest na skali o długości 97mm przy pozycji pracy 90°.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu panelowego, przykręcanego. Wymiary czołowe wynoszą 96x96mm, a stopień ochrony obudowy to IP52. Miernik charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną do maksymalnej wartości 3000A. W zestawie: uchwyt montażowy x2.