Модель: T-EA19N-S45500000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N S45500000008
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–4kA, montaż na panel 96x96mm
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego i umożliwia pomiar prądu przemiennego w zakresie od 0 do 4 kA. Urządzenie realizuje pomiar pośredni przy wykorzystaniu przekładnika prądowego 5 A i pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72 Hz. Maksymalna przeciążalność elektryczna miernika wynosi 5000 A.
Przyrząd posiada skalę o długości 97 mm z pozycją pracy 90°. Obudowa miernika o wymiarach 96x96 mm charakteryzuje się klasą szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem i wilgocią w warunkach przemysłowych. Urządzenie montowane jest na panelu za pomocą śrub.