Модель: T-EA19N-R45300000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N R45300000008
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–2,5kA, zakres częstotliwości 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 2,5kA. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości 40–72Hz oraz dopuszczalną przeciążalnością elektryczną do poziomu 3000A. Pomiar realizowany jest w sposób pośredni z wykorzystaniem zewnętrznego przekładnika prądowego 5A.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu przykręcanego na panelu o wymiarach zewnętrznych 96x96mm. Skala urządzenia posiada długość 97mm i jest przeznaczona do pracy w pozycji 90°. Obudowa spełnia wymogi klasy szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem oraz wilgocią w warunkach eksploatacji przemysłowej.