Модель: T-EA19N-R35300000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N R35300000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–2,5kA, zakres częstotliwości 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do bieżącego monitorowania natężenia prądu przemiennego w zakresie od 0 do 2,5kA. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem zewnętrznego przekładnika prądowego o wartości wtórnej 1A. Konstrukcja miernika pozwala na pracę w instalacjach o częstotliwości z zakresu 40 do 72Hz.
Miernik charakteryzuje się obudową o wymiarach 96x96mm i posiada klasę szczelności IP52 od strony czołowej. Skala urządzenia o długości 97mm przystosowana jest do pracy w pozycji pionowej pod kątem 90°. Urządzenie wykazuje przeciążalność elektryczną do wartości 3000A.