Модель: T-EA19N-H41600000007
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N H41600000007
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, zakres częstotliwości 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100 A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 40–72 Hz i wykorzystuje pomiar pośredni z przekładnikiem prądowym 5 A. Konstrukcja zapewnia przeciążalność elektryczną do wartości maksymalnej 600 A.
Przyrząd posiada skalę o długości 97 mm i jest przystosowany do pracy w pozycji 90°. Urządzenie cechuje się klasą szczelności IP52 oraz wymiarami zewnętrznymi 96x96 mm. Montaż odbywa się za pomocą przykręcania do panelu.