Модель: T-EA19N-H41600000005
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N H41600000005
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, częstotliwość 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100A. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5A przy częstotliwości pracy wynoszącej 40–72Hz. Konstrukcja miernika pozwala na wytrzymanie przeciążenia elektrycznego do wartości maksymalnej 600A.
Przyrząd posiada skalę o długości 97mm oraz jest przystosowany do pracy w pozycji 90°. Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52, co umożliwia montaż panelowy przy użyciu elementów przykręcanych. W zestawie: uchwyt montażowy x2.