Модель: T-EA19N-H41600000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N H41600000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, zakres częstotliwości 40–72Hz
Analogowy amperomierz panelowy przeznaczony do bezpośredniego pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100 A. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72 Hz i realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5 A. Długość skali pomiarowej wynosi 97 mm, przy czym pozycja pracy została określona na 90°.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu panelowego przy użyciu wkrętów. Obudowa zapewnia klasę szczelności IP52, a wymiary frontu wynoszą 96x96 mm. Miernik charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną wynoszącą maksymalnie 600 A.