Модель: T-EA19N-H41300000108
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N H41300000108
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–50A, częstotliwość 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 50A. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Pomiar realizowany jest metodą pośrednią z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5A. Maksymalna przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi 300A. Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany na panelu o wymiarach 96x96mm. Skala pomiarowa o długości 97mm posiada wyskalowaną pozycję pracy pod kątem 90°. Obudowa amperomierza zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie klasy szczelności IP52. W zestawie: uchwyt montażowy x2.