Модель: T-EA19N-H41300000008
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N H41300000008
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–50A, częstotliwość 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 50A. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 40–72Hz i realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5A. Wartość prądu wskazywana jest na skali o długości 97mm przy pozycji pracy 90°.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego w panelach, a wymiary obudowy wynoszą 96x96mm. Miernik charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną wynoszącą maksymalnie 300A oraz posiada klasę szczelności IP52. W zestawie: uchwyt montażowy x2.