Модель: T-EA19N-H41300000007
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N H41300000007
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–50A, częstotliwość 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru prądu przemiennego w zakresie 0–50A. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40Hz do 72Hz i realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5A. Maksymalna przeciążalność elektryczna miernika wynosi 300A.
Przyrząd posiada skalę o długości 97mm z określoną pozycją pracy 90°. Obudowa urządzenia o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52, co pozwala na ochronę przed pyłem i wilgocią w warunkach instalacyjnych. Montaż odbywa się poprzez przykręcenie miernika do panelu.