Модель: T-EA19N-H41300000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N H41300000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–50A, montaż panelowy 96x96mm
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego i służy do bezpośredniego monitorowania wartości prądu przemiennego w zakresie od 0 do 50A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz, wykorzystując pośrednią metodę pomiaru z zewnętrznym przekładnikiem prądowym 5A. Konstrukcja miernika przystosowana jest do pracy w pozycji 90°.
Przyrząd posiada skalę o długości 97mm umieszczoną w obudowie o wymiarach 96x96mm, która zapewnia klasę szczelności IP52 od strony czołowej. Wartość dopuszczalnego przeciążenia elektrycznego wynosi maksymalnie 300A. W zestawie: uchwyt montażowy x2.