Модель: T-EA19N-F45002000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F45002000000
Опис
Pomiar prądu AC 0–1kA, montaż panelowy
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 1kA. Urządzenie realizuje pomiar pośredni przy wykorzystaniu przekładnika prądowego 5A i pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz. Wskaźnik wyposażony jest w skalę o długości 97mm z pozycją pracy 90 stopni.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany na panel o wymiarach 96x96mm. Obudowa charakteryzuje się klasą szczelności IP52. Przyrząd wykazuje przeciążalność elektryczną do wartości maksymalnej 2000A.