Модель: T-EA19N-F41802000001
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F41802000001
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–200A, klasa szczelności IP52
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 200A. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem zewnętrznego przekładnika prądowego o prądzie wtórnym 5A. Przyrząd pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, a jego przeciążalność elektryczna wynosi maksymalnie 400A. Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu panelowego, przykręcanego, przy wymiarach frontu wynoszących 96x96mm. Skala przyrządu o długości 97mm została zaprojektowana do pracy w pozycji 90°. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52, co określa odporność urządzenia w warunkach eksploatacji panelowej. W zestawie znajdują się dwa uchwyty montażowe niezbędne do instalacji urządzenia. Model charakteryzuje się brakiem podzielni, co wpływa na sposób odczytu wskazań w układach pomiarowych.