Модель: T-EA19N-F41802000000
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F41802000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–200A, montaż panelowy 96x96mm
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego umożliwia pomiar prądu przemiennego w zakresie od 0 do 200A przy częstotliwości pracy wynoszącej 40–72Hz. Urządzenie zostało przystosowane do pracy w układach z pośrednim pomiarem za pomocą przekładnika prądowego 5A. Konstrukcja charakteryzuje się odpornością na przeciążenia elektryczne do wartości 400A.
Obudowa o wymiarach 96x96mm posiada klasę szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem i wilgocią. Przyrząd jest przystosowany do montażu przykręcanego w pozycji pracy 90°. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm.