Модель: T-EA19N-F41602000001
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F41602000001
Опис
Pomiar prądu AC 0–100A, montaż panelowy, klasa IP52
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do ciągłego monitorowania natężenia prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100A. Przyrząd realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem zewnętrznego przekładnika prądowego 5A i pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz. Urządzenie charakteryzuje się odpornością na przeciążenia elektryczne do wartości 200A.
Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52 od strony czołowej, co pozwala na bezpieczną instalację w szafach sterowniczych i pulpitach przyrządowych. Skala pomiarowa o długości 97mm została zaprojektowana do pracy w pozycji 90°. W zestawie: dwa uchwyty montażowe.