Модель: T-EA19N-F41600000100
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F41600000100
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, zakres częstotliwości 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100 A. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5 A. Konstrukcja zapewnia stabilną pracę w instalacjach o częstotliwości mieszczącej się w przedziale 40–72 Hz, przy dopuszczalnej przeciążalności elektrycznej do 200 A.
Urządzenie charakteryzuje się wymiarami 96x96 mm oraz długością skali wynoszącą 97 mm, przy zachowaniu pozycji pracy 90°. Klasa szczelności obudowy została określona na poziomie IP52, co zapewnia ochronę w typowych warunkach przemysłowych. Sposób montażu oparty jest na przykręcaniu do panelu.