Модель: T-EA19N-F41300000100
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F41300000100
Опис
Pomiar prądu AC 0–50A, montaż panelowy, klasa IP52
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego i umożliwia pomiar prądu przemiennego w zakresie od 0 do 50 A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72 Hz i realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5 A. Konstrukcja charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną do wartości 100 A.
Przyrząd posiada skalę o długości 97 mm z dopuszczalną pozycją pracy 90 stopni. Obudowa urządzenia została zaprojektowana w wymiarach 96x96 mm i spełnia wymagania klasy szczelności IP52, co zapewnia ochronę przy montażu wewnątrz urządzeń lub rozdzielnic. Urządzenie mocowane jest na panelu za pomocą śrub.