Модель: T-EA19N-F31602000001
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F31602000001
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, montaż panelowy
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do monitorowania prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100 A. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 1 A i pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72 Hz. Konstrukcja miernika umożliwia bezpieczną eksploatację przy przeciążalności elektrycznej sięgającej maksymalnie 200 A.
Przyrząd posiada wymiary czołowe 96x96 mm, a długość skali wynosi 97 mm. Obudowa zapewnia stopień ochrony IP52, co ogranicza wpływ czynników zewnętrznych na podzespoły pomiarowe. Urządzenie jest przystosowane do pracy w pozycji 90° i charakteryzuje się brakiem podzielni.