Модель: T-EA19N-F31602000000
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F31602000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do bezpośredniego monitorowania prądu zmiennego w zakresie od 0 do 100A. Przyrząd współpracuje z zewnętrznym przekładnikiem prądowym 1A, co umożliwia pośredni pomiar wartości natężenia prądu w obwodach o częstotliwości pracy w przedziale 40–72Hz. Urządzenie charakteryzuje się dopuszczalną przeciążalnością elektryczną do wartości 200A.
Konstrukcja miernika przystosowana jest do montażu przykręcanego na panelu o wymiarach zewnętrznych 96x96mm. Skala przyrządu posiada długość 97mm i jest zaprojektowana do pracy w pozycji 90°. Obudowa spełnia wymogi klasy szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem i wilgocią w warunkach eksploatacji przemysłowej.