Модель: T-EA19N-F31600000100
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N F31600000100
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, klasa szczelności IP52
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100 A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72 Hz i realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 1 A. W warunkach pracy dopuszczalna przeciążalność elektryczna wynosi maksymalnie 200 A.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach czołowych 96x96 mm, przystosowaną do montażu panelowego za pomocą elementów przykręcanych. Długość skali pomiarowej wynosi 97 mm, przy zachowaniu pozycji pracy 90°. Klasa szczelności obudowy została określona na poziomie IP52.