Модель: T-EA19N-E41802000001
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N E41802000001
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–200A, zakres częstotliwości 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie 0–200A. Przyrząd realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5A w zakresie częstotliwości pracy od 40Hz do 72Hz.
Urządzenie przystosowane jest do montażu panelowego, a jego wymiary frontowe wynoszą 96x96mm przy długości skali 97mm. Obudowa charakteryzuje się klasą szczelności IP52, a konstrukcja umożliwia pracę w pozycji 90°. W zestawie znajdują się dwa uchwyty montażowe.