Модель: T-EA19N-E41802000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N E41802000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–200A, montaż panelowy
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, przystosowany do pomiaru prądu przemiennego w zakresie 0–200 A. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5 A i pracuje w zakresie częstotliwości 40–72 Hz.
Przyrząd charakteryzuje się wymiarami obudowy 96x96 mm oraz długością skali wynoszącą 97 mm, przy pozycji pracy 90°. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem i wilgocią w warunkach instalacyjnych.