Модель: T-EA19N-E41600000100
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N E41600000100
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy amperomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru natężenia prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100 A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72 Hz i realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5 A. Długość skali pomiarowej wynosi 97 mm przy zachowaniu pozycji pracy 90°.
Miernik posiada obudowę o wymiarach 96x96 mm, przystosowaną do montażu panelowego za pomocą elementów przykręcanych. Klasa szczelności urządzenia wynosi IP52. W zestawie: uchwyt montażowy x2.