Модель: T-EA19N-E31802000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19N E31802000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–200A, zakres częstotliwości 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru natężenia prądu przemiennego w zakresie od 0 do 200A. Przyrząd realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem zewnętrznego przekładnika prądowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu przykręcanego w panelu, a wymiary czołowe wynoszą 96x96mm. Skala pomiarowa o długości 97mm zapewnia czytelny odczyt wyników, przy czym pozycja pracy określona jest na 90°. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52.