Модель: T-EA19MIH41600000000
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19MIH41600000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–100A, zakres częstotliwości 40–72Hz
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100A. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5A i pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a pozycja pracy urządzenia została określona na 90 stopni.
Przyrząd przystosowany jest do montażu panelowego, przykręcanego, przy wymiarach obudowy 96x96mm. Konstrukcja charakteryzuje się klasą szczelności IP65, co pozwala na użytkowanie w trudniejszych warunkach środowiskowych. Maksymalna przeciążalność elektryczna amperomierza wynosi 600A.