Модель: T-EA19I-H41300000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA19I H41300000000
Опис
Amperomierz LUMEL EA19
Pomiar prądu AC 0–50A, montaż panelowy, klasa szczelności IP65
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 50 A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72 Hz, wykorzystując metodę pomiaru pośredniego z przekładnikiem prądowym 5 A. Skala urządzenia o długości 97 mm posiada pozycję pracy ustawioną na 90 stopni, co umożliwia odczyt parametrów w warunkach instalacji tablicowej.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego przykręcanego, a wymiary obudowy wynoszą 96x96 mm. Urządzenie charakteryzuje się klasą szczelności IP65, co zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w miejscu pracy. Maksymalna przeciążalność elektryczna miernika wynosi 300 A. W zestawie: uchwyt montażowy x2.