Модель: T-EA17N-F21200000000
EAN: 5901769400566
Виробник: LUMEL
Waga: 0.218 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL EA17N F21200000000
Опис
Pomiar prądu AC 0–60A, klasa dokładności 1,5, True RMS
Amperomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego umożliwia bezpośredni pomiar prądu przemiennego w zakresie od 0 do 60 A. Urządzenie obsługuje pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS) w paśmie częstotliwości od 40 do 72 Hz. Konstrukcja zapewnia klasę dokładności 1,5 oraz wytrzymuje napięcie maksymalne 0,6 kV, przy dopuszczalnej przeciążalności elektrycznej do 120 A.
Wymiary obudowy wynoszą 72x72 mm, a urządzenie charakteryzuje się stopniem ochrony IP52. Skala pomiarowa o długości 63 mm posiada zdefiniowaną pozycję pracy 90°. W zestawie znajdują się dwa uchwyty montażowe, które umożliwiają instalację przyrządu w panelu, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN.