Amperomierz LUMEL EA16N E41300000A0
Amperomierz LUMEL EA16N E41300000A0 Amperomierz LUMEL EA16N E41300000A0
Модель: T-EA16N-E41300000A0
EAN: 5901769413917
Виробник: LUMEL
Waga: 0.13 kg
Відгуки: 0
Опис
Pomiar prądu AC 0–50A, True RMS, klasa dokładności 1,5
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru natężenia prądu przemiennego w zakresie od 0 do 50 A. Urządzenie realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem przekładnika prądowego 5 A i obsługuje częstotliwości w przedziale 40–72 Hz. Zastosowana technologia True RMS pozwala na precyzyjne określenie rzeczywistej wartości skutecznej mierzonego prądu.
Miernik posiada klasę dokładności 1,5 oraz skalę o długości 41 mm przy pozycji pracy ustawionej na 90°. Obudowa urządzenia charakteryzuje się wymiarami 48x48 mm i stopniem ochrony IP52, co umożliwia bezpieczną pracę przy napięciu maksymalnym do 300 V. Konstrukcja przewiduje montaż panelowy, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN.