Модель: T-BA39-1NE4530000
EAN: 5901769435858
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL BA391NE4530000
Опис
Amperomierz LUMEL BA39
Pomiar prądu AC 0–2,5kA, klasa dokładności 3
Amperomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 2,5kA. Przyrząd realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem zewnętrznego przekładnika prądowego 5A. Maksymalne napięcie pracy urządzenia wynosi 300V, przy czym dopuszczalna przeciążalność elektryczna sięga wartości 3000A.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do montażu panelowego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Miernik posiada obudowę o klasie szczelności IP40 oraz wymiary 96x96x64mm. Właściwości skali przewidują pozycję pracy 90 stopni.