Модель: T-BA27-1NE4230000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.192 kg
Відгуки: 0
Amperomierz LUMEL BA271NE4230000
Опис
Pomiar prądu AC 0–600A, klasa dokładności 3
Analogowy amperomierz montażowy przeznaczony do pomiaru prądu przemiennego w zakresie od 0 do 600A. Przyrząd realizuje pomiar pośredni z wykorzystaniem zewnętrznego przekładnika prądowego o prądzie wtórnym 5A. Urządzenie wyposażono w układ dwóch wskazówek, z których jedna wskazuje aktualny średni pomiar RMS prądu w interwale 15-minutowym, a druga rejestruje najwyższą osiągniętą wartość prądu w układzie.
Przyrząd charakteryzuje się klasą dokładności 3 oraz wytrzymuje napięcie maksymalne do 300V. Przeciążalność elektryczna urządzenia wynosi 720A. Konstrukcja o wymiarach 72x72x64mm przystosowana jest do montażu panelowego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Obudowa zapewnia stopień szczelności na poziomie IP40, przy zachowaniu pozycji pracy 90°.