Модель: T-DM3TP0600
EAN: 8013975218914
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM3TP0600
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy LOVATO ELECTRIC DM3TP0600 przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5S przy obciążeniu do 5VA oraz 0,5 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 52mm, co umożliwia montaż na przewodzie, szynie DIN lub szynie prądowej. Dopuszczalne wymiary szyny prądowej wynoszą 50x25mm oraz 60x20mm. Obudowa urządzenia charakteryzuje się stopniem ochrony IP30.
Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -25 do 50°C. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 101x127x45mm.