Модель: T-DM3TP0500
EAN: 8013975218907
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM3TP0500
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5S
Przekładnik prądowy LOVATO ELECTRIC DM3TP0500 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5S przy obciążeniu do 3,75VA oraz 0,5 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na przewód, szynę DIN lub szynę prądową. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 52mm, a jego wymiary zewnętrzne to 101x127x45mm. W przypadku montażu na szynie prądowej, produkt jest dostosowany do wymiarów 50mmx25mm oraz 60mmx20mm.