Модель: T-DM35T0500
EAN: 8013975243268
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.25 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM35T0500
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy LOVATO ELECTRIC DM35T0500 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 przy tym samym obciążeniu.
Konstrukcja przekładnika przeznaczona jest do montażu na szynę prądową, umożliwiając instalację na szynach o wymiarach 50x50mm, 60x30mm lub 80x12,5mm. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 66mm, a gabaryty urządzenia to 105x126,5x41,5mm. Stopień ochrony obudowy określony jest na poziomie IP30.