Модель: T-DM1TP0500
EAN: 8013975218891
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.25 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TP0500
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 0,5S
Przekładnik prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TP0500 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 oraz 0,5S przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Przekładnik pracuje w częstotliwościach od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż na przewodzie, szynie DIN oraz szynie prądowej. Urządzenie dostosowane jest do pracy z szynami o wymiarach 20x20mm, 25x15mm oraz 30x10mm. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 28mm, a klasa szczelności obudowy to IP30.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 74,5 x 98,5 x 60mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w środowisku o temperaturze mieszczącej się w zakresie od -25°C do 50°C.