Модель: T-DM1TP0400
EAN: 8013975218884
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.25 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TP0400
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy DM1TP0400 służy do przetwarzania wysokich prądów wejściowych o natężeniu 400A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 oraz 0,5S przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na przewodzie, szynie DIN lub szynie prądowej. Obudowa o klasie szczelności IP30 posiada wymiary 74,5x98,5x60mm, natomiast średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 20x20mm, 25x15mm oraz 30x10mm.