Модель: T-DM1TP0300
EAN: 8013975219263
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.25 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TP0300
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy DM1TP0300 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 300A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5S przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na przewód, szynę DIN lub szynę prądową. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 28mm i jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 20x20mm, 25x15mm oraz 30x10mm. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 74,5x98,5x60mm, a klasa szczelności obudowy to IP30.