Модель: T-DM1TP0150
EAN: 8013975219232
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.458 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TP0150
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy LOVATO ELECTRIC serii DM przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5S przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż na przewodzie, szynie DIN lub bezpośrednio na szynie prądowej. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm i jest przystosowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 20x20mm, 25x15mm oraz 30x10mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 74,5x98,5x60mm.